49. дечји октобарски салон
Ја волим спорт

49. дечји октобарски салон
Ја волим спорт
2 - 25. октобар 2014.

Награде

Жири у саставу:

  • Вукица Микача, примењена уметница фотографије, представник УЛУПУДС-а
  • Марица Јовићевић, примењена уметница керамике, ликовни педагог
  • Ангелина Фолгић Корјак, историчар уметности
  • Јелена Кнежевић, историчар уметности
донео је одлуку да се награде следећи ученици и наставници:

Прва награда

Групни рад, од 4 до 14 година;
Медаље, комбинована техника;
Ликовна радионица за децу, Завод за проучавање културног развитка, Београд;
Ирина Шевић, 12 година;
Трка двоколица, антика и спорт, оловка, туш;
Цртаоница за децу Маслачак, Београд;
Александра Богојевић, 10 година; Софиа Лазић, 9 година;
Волим да роним, керамика;
Уметнички атеље Смарт, Београд;

Друга награда

Лена Божиновић, 7 година;
Ронилац, темпера;
Мали ликовни атеље, студио "БИС", Београд;
Даница Томић, 11 година;
Гимнастика, маса за обликовање;
Ликовна радионица "Петлово брдо", Београд;
Тарја Антић, 9 година; Михајло Божић, 7 година; Софија Дулетић, 8.5 година; Лука Ђорђевић, 8 година, Милица Митровић, 8 година;
На базену, комбинована техника;
Ликовна радионица Его, Београд;

Трећа награда

Елена Бошковић, 9 година
Ватерполо, креда у боји;
Ликовна радионица Мајолиница, Зему;
Марта Ванушић, 9 година; Александра Гурешић, 11 година; Љубица Милијановић, 9 година; Сара Момчиловић, 10 година; Момчило Ожеговић, 13 година; Милица Томашевић, 12 година
Чивилук за спорт, комбинована техника;
Анђина школа цртања, Аранђеловац;
Милош Грујић, VII разред
Акробације на скејту, фотографија;
О Ш "Младост", Вршац;

Похвална награда

Катарина Клачар, 10 година;
Клизаљка, скулптура у мозаику;
Креативна радионица "Пипи дуга чарапа", Београд;
Мила Николић, 11 година;
Коњичке трке, комбинована техника;
Ликовна радионица "Петлово брдо", Београд;
Мила Глигорић, 12 година;
Клизање на леду, темпера, дрвене боје;
Артино ликовни атеље, Београд;
Ленка Пројовић, VI разред;
Мој спорт - тенис, асамблаж;
Школа за оштећене слухом " Стефан Дечански", Београд;

Награде УЛУПУДС-а

Групни рад, 6 година;
Ја волим спорт, керамика;
П У "Дечји дани", "Дечји клуб", Београд;
Ана Стипсић;
Уметнички атеље Смарт;

Награђени наставници

Данијела Анђелковић, Ликовна радионица „Петлово брдо“, Београд
Вишња Деврња, Ликовна радионица „Его“, Београд
Драгана Тодоровић Скорић, Цртаоница за децу „Маслачак“, Београд

Аутор фотографија: Веселин Милуновић
(осим неколико скенираних радова).